ارسال کیت های تشخیص کرونا به لبنان

به گزارش پیوست مجله ها، سفارت ایران در لبنان از ارائه یاری هایی به بیروت برای مقابله با بیماری همه گیر کرونا اطلاع داد.

ارسال کیت های تشخیص کرونا به لبنان

به گزارش گروه بین الملل پیوست مجله ها، سفارت ایران در لبنان اظهار داشت، امروز (شنبه) یاری ها به لبنان برای مقابله با ویروس کرونا را تحویل خواهد داد.

بر اساس گزارش وبگاه النشره، سفارت ایران توضیح داد: در چارچوب بیان عمق روابط برادرانه میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری لبنان امروز هواپیمایی ایرانی حامل دستگاه تنفس مصنوعی (Ventilators) و مقداری کیت تشخیص (PCR) به علاوه وسایل حفاظت پزشکی به لبنان می رسد؛ این ها یاری های اهدایی ملت ایران به ملت برادر لبنان برای یاری به مقابله با بیماری مسری کروناست.

لبنان در حالی با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می نماید که این روزها گرفتار بحران مالی است و هفته گذشته شاهد اعتراضات شدید در همین زمینه بود.

میشل عون رئیس جمهور لبنان امروز در گفت وگو با خبرگزاری روسی اسپوتنیک اظهار داشت، بحران کنونی لبنان سه بُعد دارد که هر سه مورد پیامدهای فاجعه باری برای لبنان داشته است.

عون سپس سه بعد بحران لبنان را تشریح کرد و گفت: بحران حضور گسترده آوارگان سوری در لبنان و تأثیرات شدید آن بر اقتصاد، بحران شرایط سخت مالی که دولت در کوشش برای مقابله با آن است و بحران ویروس کرونا که در ماه های اخیر بار شرایط مالی متشنج را سنگینتر نموده است.

وزارت بهداشت لبنان امروز از ابتلای سه نفر دیگر به کرونا (که از نیجریه و ساحل عاج وارد لبنان شده بودند) و افزایش تعداد مبتلایان به 740 نفر اطلاع داد.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "ارسال کیت های تشخیص کرونا به لبنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال کیت های تشخیص کرونا به لبنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید