خبرنگاران اطلاعات 14 بانک خراسان رضوی در اختیار نیست

به گزارش پیوست مجله ها، مشهد- خبرنگاران- دبیر شورای هماهنگی بانک های خراسان رضوی گفت: اطلاعات مربوط به 14 بانک و موسسه اقتصادی اعتباری در استان به دلایل مختلف در اختیار این شورا قرار نگرفته است.

خبرنگاران اطلاعات 14 بانک خراسان رضوی در اختیار نیست

حسن مونسان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار پیوست مجله ها اضافه نمود: از مجموع 38 بانک و موسسه اقتصادی اعتباری استان، چهار بانک یا موسسه عضو شورای هماهنگی بانک های خراسان رضوی نیستند و اطلاعات آنها در اختیار این شورا قرار ندارد.

وی ادامه داد: از 34 بانک یا موسسه اقتصادی اعتباری عضو این شورا نیز 10 بانک و موسسه اطلاعات خود را به شورا ارایه نمی دهند و دلیل خود را نداشتن مجوز از مدیریت مرکزی آن بانک یا موسسه در تهران اعلام می نمایند.

وی گفت: در نشست امروز شورای هماهنگی بانک های استان، استاندار خراسان رضوی به تمام بانک ها و موسسات اقتصادی و اعتباری هشدار داد که بعد از اتمام فرصت یک ماهه در صورت ندادن اطلاعات مورد احتیاج به این شورا بر اساس تصمیمات ستاد تدبیر استان با آنها برخورد خواهد شد.

مونسان اضافه نمود: جمع منابع سیستم بانکی استان در انتها 11 ماه سال گذشته یکهزار و 82 میلیارد ریال بود و میزان تغییر منابع موثر سیستم بانکی استان نسبت به انتها سال قبل از آن 26 درصد می باشد.

وی ادامه داد: جمع تسهیلات پرداختی سیستم بانکی خراسان رضوی در انتها 11 ماه سال گذشته 359 هزار میلیارد ریال، نسبت مصارف به منابع بانک در استان 71.11 درصد و نسبت مطالبات به تسهیلات 5.76 درصد و نسبت منابع ارزان قیمت به کل منابع بانکی استان 22.36 درصد بود.

وی گفت: مانده منابع موثر سیستم بانکی خراسان رضوی در انتها 11 ماه سال گذشته یکهزار و 51 میلیارد ریال و مانده تسهیلات 635 هزار میلیارد ریال بود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران اطلاعات 14 بانک خراسان رضوی در اختیار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اطلاعات 14 بانک خراسان رضوی در اختیار نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید