فرهاد مجیدی چه برنامه ای برای مدافع حاشیه ساز تیمش دارد؟ خبرنگاران

به گزارش پیوست مجله ها، کادرفنی استقلال قرار است درباره شرایط محمد دانشگر تصمیم گیری کند.

فرهاد مجیدی چه برنامه ای برای مدافع حاشیه ساز تیمش دارد؟ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی پیوست مجله ها، طی روزهای گذشته بحث بر سر قرار نگرفتن محمد دانشگر در لیست نفرات اعزامی استقلال به عربستان حرف و حدیث های زیادی را ایجاد کرده است. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با وجود پادرمیانی نزدیکان و مسئولان باشگاه و همچنین جریمه نقدی این بازیکن و ابراز ندامتش راضی نشد دانشگر را همراه تیم به عربستان ببرد و حالا شرایط این بازیکن در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

در این رابطه روز گذشته احمد مددی مدیرعامل استقلال گفت که کمیته انضباطی باشگاه با دانشگر برخورد کرده اما اینکه در لیست تیم باشد یا نه به نظر فرهاد مجیدی برمی گردد. از این رو بعد از صحبت های مددی این شایعه به وجود آمد که ممکن است دانشگر چند روز دیگر به صورت اختصاصی به عربستان برود اما این موضوع را مدیران استقلال و کادرفنی تیم تایید نکردند.

همچنین فراز کمالوند مدیرفنی استقلال که رابطه بسیار نزدیکی هم با فرهاد مجیدی دارد، دیروز گفت که درباره دانشگر تصمیمی خواهند گرفت که به سود باشگاه و این بازیکن باشد. حال باید دید کادرفنی استقلال و در راس آن فرهاد مجیدی چه برنامه ای برای دانشگر خواهد داشت.

دانشگر خودش هم این روزها موضع سکوت را در پیش گرفته و امیدوار به بخشش از طرف مجیدی است اما شرایط او نامشخص است. با این وجود احتمال بازگشت دانشگر به تیم وجود دارد. اگرچه که بعید است در خلال رقابت های آسیایی این اتفاق بیفتد اما احتمالا بعد از رقابت های لیگ قهرمانان این مدافع خاطی به تمرینات استقلال برگردد و کارش را از سر بگیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فرهاد مجیدی چه برنامه ای برای مدافع حاشیه ساز تیمش دارد؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی چه برنامه ای برای مدافع حاشیه ساز تیمش دارد؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید